Jiné kurzy


Tvoření nemá omezení - proto rádi nabízíme i kurzy s jinými materiály. Jsou výzvou pro každého, kdo rád svoje schopnosti a fantazii rozvíjí tvořivou činností. Na úvod kurzu vysvětlíme a předvedeme všechny možnosti tvoření s daným materiálem. Samotné tvoření je na fantazii tvůrců a jejich aktivní spolupráci. Naučíte se tvořit s novými materiály a nástroji. Při každém kurzu platí to, co při smaltování - co si u nás vytvoříte, si hned odnesete.

S nabízenými kurzy můžeme přijít i za vámi. Kontaktujte nás, rádi domluvíme všechny detaily. Při rezervaci kurzů, prosím, uveďte přesně o který kurz máte zájem, abychom pro vás mohli vše připravit.

Skleněné ozdoby

Malování na sklo je dalši tvořivý zážitek, který u nás můžete zažít. Na skleněné tvary malujeme tekutými barvami na sklo, které se vysuší fénem za pár minut. Na barevný podklad dokreslíte detaily fixy na sklo. Na výběr jsou 4 tvary - obláček, zvoneček, anděl a měsíček. Každá ozdoba má dírku - ozdobu si můžete pověsit.

Cena 180 Kč / ks

Udělej si hračku

Dřevo je krásný materiál a tvoŕení s ním je radost. S drěvenými hračkami na kolečkách si hrálo nékolik generací. Pojďte si udělat novou - kočku nebo psa. Dřevěný polotovar pomalujete podle své fantazie, stejné tak můžete pomalovat i kolečka, které si vyberete z více velikostí. Do dřevené podstavy vyvrtáte dírky, do nich přišroubujete kolečka. Hračka se na konci nalakuje. Skvélá zábava pro malé i velké kutily, tvořením se dřevem získáte dalši zručnost a budete mít skvělou hračku.

Cena: Kočka nebo pes + 4 kolečka: 335 Kč / kus

Dřevěná fantazie

Velká výzva pro fantazii! Ze sady dřevěných lišt a koleček si vytvoříte vlastní unikátní dílko - krabićku, domeček, autíčko, cokoliv. Je to jen na fantazii a dovednosti tvůrců. Netvořite podle předlohy, ale podle své představivosti. Materiál se spojuje lepidlem, nebo hřebíčky. Svoje dílko můžete pomalovat a přelakovat.

Cena: Sada tří balení lišt dvou rozměrů + 8 koleček: 260 Kć

© Smalterie 2023 Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!